Powrót

Zapraszamy do udziału w konkursie na kartkę bożonarodzeniową lub płaskorzeźbę.

 

Termin nadsyłania/ dostarczania prac upływa 6 listopada 2017 r.

 

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.

W pierwszy słoneczny dzień października na stadionie w Chmielnie miały miejsce XXIV Biegi Damroki. Po złożeniu kwiatów pod krzyżem upamiętniającym Powstanie Styczniowe i pomnikiem Gryfofców na Lipowcu, rozpoczęły się  biegi dziewcząt i chłopców z klas 0 - VII oraz klas gimnazjalnych. Między jedną serią biegów a drugą, zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego „Sport na Kaszubach”:1 miejsce zajął Błażej Jóskowski kl.II SP Kożyczkowo, wyróżnienia otrzymali: Jagoda Felskowska kl. IV SP Miechucino, Patrycja Serkowska kl. IIa Gimnazjum, SP Miechucino, Magdalena Byczkowska kl. III b, SP Chmielno.

Wyniki biegów:

Klasa „0” dziewczęta:

1 miejsce – Agata Hinca                               SP Reskowo

2 miejsce – Natalia Drężek                          SP Miechucino

3 miejsce – Julia Richert                               Garcz

Klasa „0” chłopcy:

1 miejsce – Norbert Warmowski             SP Miechucino

2 miejsce – Adrian Formela                        SP Miechucino

3 miejsce – Marcel Lejkowski                    Garcz

Klasa „I” dziewczęta:

1. Marta Malek                                                SP Borzestowo

2. Konstancja Lis                                             SP Borzestowo

3. Julia Grzenia                                                SP Chmielno

Klasa „I” chłopcy:

1.Jan Jóskowski                                                              SP Kożyczkowo

2. Oskar Recław                                              SP Borzestowo

3. Aleksander Szmyt                                     SP1 Starogard Gdański

Klasa „II” dziewczęta:

1. Judyta Roszkowska                                   SP Reskowo

2. Wanesa Renechowska                            SP Kożyczkowo

3. Aleksandra Grzenkowicz                        SP Borzestowo

Klasa „II” chłopcy:

1. Oskar Patelczyk                                          SP Borzestowo

2. Damian Kamiński                                       SP Chmielno

3. Błażej Rybakowski                                    SP Chmielno

Klasa „III” dziewczęta:

1. Łucja Kitowska                                            SP Kożyczkowo

2. Nadia Wenta                                                               SP Miechucino

3.Marta Jank                                                    SP Chmielno

Klasa „III” chłopcy:

1.Jakub Kwidziński                                         SP Borzestowo

2.Przemysław Markowski                           SP Reskowo

3. Mateusz Grzenkowicz                             SP Miechucino

Klasy „ IV-V” dziewczęta

1. Amelia Kowalczyk                                      SP Chmielno

2. Aleksandra Konkol                                    SP Miechucino

3. Katarzyna Lelek                                          SP Borzestowo

Klasy „IV-V” chłopcy

1.Maksymilian Regliński                               SP Borzestowo

2. Dawid Grzenkowicz                                  SP Miechucino

3. Oktawian Koperski                                    SP Chmielno

Klasy „VI-VII” dziewczęta

1. Zuzanna Drywa                                           SP Miechucino

2. Kinga Stencel                                                              SP Miechucino

3. Dominika Turzyńska                                 SP Chmielno

Klasy „VI-VII” chłopcy

1. Adrian Witka                                                SP Chmielno

2. Maksymilian Leyk                                      SP Borzestowo

3. Nikodem Jank                                             SP Chmielno

Klasy „II-III gimnazjum” dziewczęta

1. Alicja Penkowska                                       Miechucino

2. Klaudia Bronk                                              Tuchlino

3. Zofia Lemańczyk                                        Miechucino

Klasy „II-III gimnazjum” chłopcy

1. Fabian Gołąbek                                          Chmielno

2. Paweł Hennig                                              Chmielno

3. Kacper Halman                                           Miechucino                                 

 

Przykładowa symulacja połączenia pakietów (dla grupy 20 os.):

 

Przykład 1: 

Opowieści spod dłuta Ireny Brzeskiej z Pakietu A + Pakiet E =  650 zł brutto  (czyli tylko 32,50 za os.)

 

Przykład 2:

Spotkanie z T.Makowskim i kino z Pakietu A + Pakiet C = 585 zł brutto  (czyli tylko 29 zł za os.)

 

 

Więcej informacji na stronie http://www.damroka.info/sekcja-pilkarska/

Dnia 3 września w amfiteatrze w Stężycy odbyły się Dożynki Powiatowe.

Dla Gminy Chmielno wydarzenie było pełne sukcesów:

- wieniec dożynkowy (wykonany przez Sołectwo Kożyczkowo) zajął 3 miejsce w Powiatowym Konkursie na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy ,

- Sołectwo Garcz zajęło 2 miejsce w Eliminacjach Powiatowych Konkursu Piękna Wieś Pomorska 2017 w kategorii wieś ,

- Anna i Jerzy Król zajęli 1 miejsce w Eliminacjach Powiatowych Konkursu Piękna Wieś Pomorska 2017 w kategorii zagroda.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1924792387791085.1073741929.1549901198613541&type=1&l=394e655cc9

 

Partnerzy Gminy Chmielno

01.png02.png03.png04.png05.png06.png07.png09.png10.png11.png
http://chmielno.pl
Realizacja: StudioArt.biz

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

I understand