Zobacz pogodę

Zobacz pogodę

Centrum Informacji Turystycznej

Powrót

Ferie z wyobraźnią w Gminym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. każdych zajeciach brało udział około 50 dzieci. Każdego dnia grupa około 50 dzieci w pierwszym tygodniu ferii bawiła się w grach zespołowych, tańczyła ZUMBA Kid's i uczestniczyła w spotkaniu z pszczołami, spotkaniu z iluzjonistą, warsztatach plastycznych. Sporą satysfakcję przyniosły dzieciom zajęcia kulinarne połączone z projekcją filmu 'Cały ten cukier". Zudowaliśmy budki lęgowe dla ptarszków, które zostana zawieszone na drzewach w pierwszy dzień wiosny. W taki sposób zaprosimy ptaszki do Chmielna. GOKSiR zorganizował wyjazd do Centrum Nauki Eksperyment oraz do Parku Edukacyjnego ZOO Egzotyczne Kaszuby w Tuchlinie. Spektakl teatralny wykonany przez Studio Teatralne KRAK-ART z Krakowa pt. "Warkocz Królewny Wisełki". Warsztaty kulinarne, zajęcia plastyczne, gry zespołowe były stałym elementem programu ferii także w drugim tygodniu. We wtorek 6 lutego odbył się w Domu Kultury w Chmielnie – w Pracowni Orange i w kinie za rogiem Dzień Bezpiecznego Internetu w programie między innymi odbył sie film w kinie, spotkanie z Policja, zabawy w Pracowni. Podczas ferii w godzinach popołudniowych odbywały sie zajęcia dla młodzieży. Zorganizowalismy ITurniej Fifa, warsztaty fotograficzne, warsztaty tańca nowoczesnego, przegląd muzycznych talentów, warszty decupage, turniej Tenisa Stołowego. Również Kino za Rogiem na ferii przygotowało projekcje w każdy wtorek, czwartek i sobotę, ktore cieszyły sie dużym zainteresowaniem.

W drugim tygodniu ferii dzieci wykonały piniaty, które rozbili podczas piątkowego balu maskowego kończącego Ferie z wyobrżnią w Chmielnie.

Serdeczne podziękowania dla instruktorów: Tadeusza Makowskiego, Pawła Kluwa, Michała Lange, Natalii Stolc, Karolinie Penkowskiej, Ani Szajwaj, Beacie Czaja, Oliwii Beling, Halinie Jank, Emilii Kruszyńskiej, Łukaszowi Grzenkowicz.

Partnerzy Gminy Chmielno

01.png02.png03.png04.png05.png06.png07.png09.png10.png11.png
http://chmielno.pl
Realizacja: StudioArt.biz

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

I understand