Zobacz pogodę

Zobacz pogodę

Centrum Informacji Turystycznej

Powrót

Rusza druga edycja projektu "Warto zapukać drzwi!". To jeden z najradośniejszych projektów Stowarzyszenia Ludzi z Inicjatywą „Chmielno NON-STOP”. Na kolejną edycję czekaliśmy z wytęsknieniem!

Obecnie szukamy WOLONTARIUSZY! Osób o wielkim sercu i wolnej chwili, aby spędzić ją z drugim człowiekiem. To właśnie wolontariusz spotykać się będzie z seniorem, stanie się dla niego kimś ważnym.

Zadania wolontariusza:

- spotkania z seniorem,

- uczestnictwo w szkoleniach i spotkaniach organizacyjnych,

- pomoc w organizacji wydarzeń,

- uśmiech i autentyczna chęć podarowania komuś odrobiny swojego serca,

- chwila wolnego czasu.

Mile widziane jest prawo jazdy i samochód (dla osób z poza gminy Chmielno) oraz ukończone 18 lat.

CHCESZ SIĘ ZGŁOSIĆ?

Napisz do nas - e-mail: redakcja.chmielnononstop@gmail.com , bądź za pośrednictwem Facebooka. Umówimy się z Tobą na spotkanie i odpowiemy na wszelkie pytania.

Odwiedź również naszą stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/chmielno.nonstop/

ZGŁOSZENIE NIE JEST WIĄŻĄCE, PODEJMIESZ DECYZJĘ PO ROZMOWIE. DLATEGO NIE CZEKAJ - ZGŁOŚ SIĘ TERAZ!

 

UWAGA! W Twoim sąsiedztwie mieszka samotny senior? Znasz starszą osobę, której brakuje towarzystwa? Daj nam o tym znać. Zgłoś się za pośrednictwem poczty e-mail (redakcja.chmielnononstop@gmail.com), bądź w wiadomości prywatnej na naszej stronie na Facebooku. Pomożemy Ci w zgłoszeniu seniora do projektu, a przede wszystkim spróbujemy „zapukać do drzwi” kolejnego seniora.

Projekt dofinansowany jest ze środków Gminy Chmielno. Realizowany we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Chmielnie.

----------

Projekt „Warto zapukać do drzwi!” realizowany jest przez Stowarzyszenie Ludzi z Inicjatywą „Chmielno NON-STOP”. Celem projektu jest integracja międzypokoleniowa, wzajemne zrozumienie i zwykła, ludzka rozmowa. "Warto zapukać do drzwi!" ma na celu integrację międzypokoleniową, aktywizację emerytów, osób starszych i samotnych, a także edukację i wychowanie młodego pokolenia, zaszczepianie w młodzieży szacunku do osób starszych oraz zapobieganie izolacji społecznej seniorów.

Partnerzy Gminy Chmielno

01.png02.png03.png04.png05.png06.png07.png09.png10.png11.png
http://chmielno.pl
Realizacja: StudioArt.biz

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

I understand