Zobacz pogodę

Zobacz pogodę

Centrum Informacji Turystycznej

Powrót

NOTATKA dotycząca przeprowadzonych zawodów w tenisie stołowym w dniu 5.04.2019 r.  w Szkole Podstawowej w Miechucinie

 WYNIKI końcowe

         

po III Powiatowych Turniejach Klasyfikacyjnych

w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

SKRZAT - dziewczęta

Miechucino, styczeń - kwiecień 2019  r.

 

 

 

 

 

Miejsce

Nazwisko

Imię

Szkoła/klub

PKT

1

Formela

Julia

UKS Remus Miechucino

150

2

Ulenberg

Amelia

SP Borcz

136

3

Dorobek

Nela

SP Borcz

131

4

Szramka

Sara

LUKS Panda Sierakowice

124

5

Ekman

Eliza

UKS Remus Miechucino

87

6

Zblewska

Oliwia

SP Sulęczyno

47

7

Wolska

Andżelika

LUKS Panda Sierakowice

38

         

SKRZT - chłopcy

 
         

Miejsce

Nazwisko

Imię

Szkoła/klub

PKT

1

Formela

Oliwier

UKS Remus Miechucino

147

2

Sadowski

Daniel

UKS Lis Sierakowice

138

3

Walkusz

Jakub

SP nr 2 Sierakowice

130

4

Kalkowski

Jakub

SP Wilanowo

123

5

Pipka

Ksawery

UKS Debel Pomieczyno

118

6

Drywa

Adrian

UKS Remus Miechucino

113

7

Krzebietke

Hubert

UKS Remus Miechucino

92

8

Skrzypkowski

Patryk

SP nr 2 Sierakowice

77

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 kwietnia br. w Szkole Podstawowej w Borzestowie odbyła się wystawa oraz prelekcja poświęcona Franciszkowi Kręckiemu.

Prelekcję poprowadziła Pani Elżbieta Grot autorka biografii F. Kręckiego.

OTO WYNIKI!
Komisja V Chmieleńskich Babek Wielkanocnych w składzie:
przewodniczący- Rafał Nowakowski
członek- Andrzej Ławniczak
członek- Stanisław Hinc

w dniu 7 kwietnia 2019 r. w konkursie startowało 23 babki wielkanocnych, po wnikliwej ocenie komisji konkursowej przyznano następujące miejsca:

nagroda w kategorii ”Smaczna”
I miejsce- Teresa Piask za „Babkę drożdżową pulchną” (nr 17)
Wyróżnienie – Aleksandra Lena oraz Alicja Napieralskie za „Wiosenną Babkę Czekoladową z Herbatą Matha w wesołym towarzystwie” (nr 8)

nagroda w kategorii ”Pulchna”
I miejsce- Wtz Wtz Chmielno za „Babkę kę WTZ- tkę” (nr 4)
Wyróżnienie- Teresa Cierocka za „Babkę Cytrynową” (nr 16)

nagroda w kategorii ”Estetyczna”
I miejsce- ŚDS w Chmielnie za „Babkę Marchewkową” (nr 3)
Wyróżnienie – Magdalena Makurat za „Babkę Mascarpone” (nr10)

nagroda w kategorii ”Tradycyjna”
I miejsce- Urszula Konkel za „Babkę Parzoną” (nr 7)
Wyróżnienie – Klaudia Naczk za babkę „Biało-Czarną” (nr 18)

nagroda w kategorii ”Pomysłowa”
I miejsce- Ekobabki - Koło Gospodyń Wiejskich za „Babę z Jajem pod napięciem” (nr 9)
Wyróżnienie – Jan Leyk za „Babke Korzenną” (nr12)

nagroda w kategorii ”Kaszubska”
I miejsce- KGW w Borzestowskiej Hucie za „Babkę Drożdżową” (nr 6)
Wyróżnienie- Katarzyna Bieszke za „Babkę z Żuromina” (nr 20)

nagroda w kategorii ”Bajeczna”
I miejsce- KGW Kaszubskie Serca z Garcza za babkę „Biały Shrek” (nr 5)
Wyróżnienie- Grupa „Motylki” z Przedszkole Samorządowe Baśniowa Kraina w Chmielnie za babkę „Motylkowy Szał” (nr 2)

Nagroda specjalna Dyrektora Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa (KOWR) dla Koło Gospodyń Wiejskich w Sławkach za "Dwukolorową babkę majonezową" (nr 1)

 

Aż 36 przepięknych palm wielkanocnych wykonali uczestnicy konkursu plastycznego ogłoszonego przez GOKSiR Chmielno. Wczoraj podczas imprezy V Chmieleńskie Babki Wielkanocne ogłoszono laureatów:
Kat. I prac indywidualnych - Oliwia Czaja
Kat. II prac indywidualnych - Filip Myszkowski
Kat. prac zespołowych - Grupa 5 -latków z oddziału przedszkolnego w Łączyńskiej Hucie (opiekunki Marlena Garska i Marcelina Brylowska).
Nagrody wręczyli przewodniczący Rady Gminy Chmielno pan Stanisław Klimowicz oraz koordynator ds. oświaty w Gminie Chmielno Barbara Kramp i Dyrektor GOKSiR Chmielno Edyta Klasa. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i koszyki z upominkami.

Partnerzy Gminy Chmielno

01.png02.png03.png04.png05.png06.png07.png09.png10.png11.png
http://chmielno.pl
Realizacja: StudioArt.biz

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

I understand